Otín 187, 377 01, Jindřichův Hradec

Michálek Cup 2012

20.07.2012 23:42

8. ročník fotbalového turnaje

den konání: sobota 14. července 2012

místo konání: Sportcentrum Bobelovka

pořadatel akce: Michálkovi z Otína společnými silami :-)

 

Turnaje se zúčastnilo již tradičně 9 týmů (zájem o účast v turnaji je rok od roku větší a větší...což nás samozřejmě těší, protože však máme k dispozici jen jedno hřiště a jeden den, musíme bohužel řadu zájemců odmítnout). Tentokrát nám počasí příliš nepřálo, přesto byl turnaj odehrán v pohodě a v přátelském duchu. Hra byla za deště trochu omezena díky povrchu, na kterém to za deště bohužel klouže, ale i tak byly na hřišti k vidění krásné sportovní momentky. Protože je turnaj rok od roku oblíbenější a úroveň družstev stoupá, týmy si nic nedarovaly a do boje o krásné poháry a ceny šly s plnou parádou. Přes nepřízeň počasí si do areálu našlo cestu velké množství diváků, kteří přispěli k pěkné atmosféře celého sportovního dne. V rámci turnaje proběhla za velkého zájmu také autogramiáda hokejistů Zbyňka Michálka, Milana Michálka, Jiřího Novotného, Zdeňka Kutláka, a Luboše Roba. Celý den byl pak završen večerní zábavou, kdy spolu všichni zúčastnění poseděli, popovídali si a trochu i popili :-)

Všem zúčastněným - sportovcům i divákům - děkujeme za účast a budeme se na vás těšit příští rok ... Michálkovi z Otína :-)

týmy v konečném pořadí:

1. Východní Německo

(ve složení: Aleš Kreuzer, David Bozděch, Jaroslav Smrt, Michal Gůrka, Martin Petr, Tomáš Machour, Jan Bambula, .... )

2. Minesa Plast

(ve složení: Radim Bodnár, Martin Beníček, Libor Holec, Petr Beníček, Pavel Pikl, Radek Vaida, Josef Pavouk, Martin Pech a Sali Audildžemil)

3. Krakatice

(ve složení: Zdeněk Vlk, Roman Večeřa, Jiří Novotný, Zbyněk Michálek, Zdeněk Kutlák, Michal Rajtoral, Josef Kučera, Vojtěch Mrkvička, Václav Vochoska a Luboš Rob)

4. Olymp

(ve složení: Lukáš Rešl, Bohumil Kadlec, Michal Kubín, Jan Jann, Martin Hunal, Ivan Škarda, David Mátl, Bronislav Mátl, Jiří Plášil a Daniel Gregor)

5. 1. Zeppelin FC

(ve složení: Michal Graman, Jaroslav Hrubý, Petr Šulčík, Radek Tichý, David Pechánek, Jiří Rotbauer a Roman Heindl)

6. Swiss Czech Football Wizard

(ve složení: Steve Gnädinger, Eva Gnädinger, ...)

7. O´Teen

(ve složení: Martin Kolbek, Ondřej Peckert, Jan Neidr, Petr Kopecký, Jiří Vávra, Petr Čechal, Miroslav Hornát a Milan Michálek st.)

8. Sešlost

(ve složení: Miroslav Pavluš, Martin Hochmuth, Lukáš Moták, Michal Krzystek, Martin Strnad, Jiří Hána, Hiep Doan, Jiří Kocourek a Petr Košan)

NEJLEPŠÍ (a jediný) ŽENSKÝ TÝM: Tornádo Blue

(házenkářky ... Markéta Kocoňová, Radka Peckertová, Nikola Bílá, Věra Neidrová, Jitka Matoušková, Zuzana Keslerová, Zuzana Rajtoralová a Lucie Zbožínková)

Kontakt

Pivnice a Sportcentrum BOBELOVKA ----------- OTEVÍRACÍ DOBA ----------- čtvrtek........16:00 - 22:00 pátek..........16:00 - 24:00 sobota........16:00 - 24:00 neděle........16:00 - 21:00

Otín-Bobelovka 187
377 01 Jindřichův Hradec

Tel.: (+420) 606 608 585

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena. Designed by Madkow

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode